Çam Pelet Fiyatları

İllere göre çam pelet fiyatları değişiklik göstermektedir. Çam pelet fiyatları nı genellikle nakliye maliyetleri artırmaktadır.

İÇERİK VİDEOSU


Pelet Dünyası - 20 Nisan 2023 Perşembe, 19:44

size en yakın pelet bayimize ulaşmak için müşteri hizmetlerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 05421452525 

Türkiye nin en büyük ve güvenilir pelet deposu 

Bilecik Pelet

Bacada kirlilik bırakmayarak temiz bir yakıt olma özelliği kazanan Bilecik pelet doğalgaz kadar kontrollü yakılabiliyor ve daha ucuz olması sayesinde ekonominize katkı sağlıyor. Diğer yakıtlardan daha yüksek kalori değerine sahip olan peletlerin zararlı gaz salınım derecesinin düşük olması ise çevreyi koruduğunu gösteriyor. Baca temizlik ihtiyacını ortadan kaldıran bu peletlere erişim Bilecik pelet satış noktası aracılığıyla kolaylaşıyor. 

%100 yerli üretim olması nedeniyle enerji alanında dışa bağımlılığı azaltan Bilecik pelet sobası hem cebinize hem de ülke ekonomisine katkıda bulunuyor. Peletin bitmesi durumunda otomatik olarak kapanması ise güvenilir olduğuna işaret ediyor. Doğal bir ısınma arayışında olanların tercihi olan pelet sobalar, en az ses ile çalışarak tamamen sizin konforunuzu düşünüyor. Her türlü boyuttaki konutlarda rahatlıkla kullanılan bu sobalar, yakıtı açısından da nakliye ve depolamayı kolaylaştırıyor. Isınma dünyası için büyük kazançlar sağlayan pelet sobalarına ise Bilecik pelet brülörü ile geçiş yapılıyor. Her ortama uyum sağlayabilen ve dayanıklı olan bu ürün, her şartta sorunsuz ve verimli ısınmayı sağlıyor. 

 

Çorum Pelet

Diğer yakıtlara göre daha tasarruflu olan peletler hem ekonomik ısınma yöntemi olarak hem de alternatif yakıt olarak tercih ediliyor. Fosil yakıt tüketimini azaltmasının yanı sıra öz sermayeye de katkıda bulunan Çorum pelet üretim kolaylığı ve rafine edilmesi sayesinde en pratik enerji yakıtı özelliğiyle dikkat çekiyor. Enerji kaybını ortadan kaldıran peletlere en kolay ulaşımı ise Çorum pelet satış noktası sağlıyor.

Sızıntı riskini sıfıra indirerek en verimli yanmayı garanti eden Çorum pelet sobası güvenliği en üst seviyeye taşıyor. Uzun süreli ısınmaya neden olan geniş yakıt haznesiyle evinizin sıcak bir üyesine dönüşüyor. Ekonomik ve çevre dostu özellikleriyle ön plana çıkan bu sobalar, kolay bir şekilde verimlilik sağlamanızı amaçlıyor. Kömür sobalarına nazaran kurulumunun daha kolay olmasına ek olarak açma ve kapatma için de ekstra enerji harcamanızı ortadan kaldırıyor. Normal sobada peleti yakmak ekstra bir tasarruf sağlamadığından dolayı, bu yolu seçecekler için en uygun alternatif Çorum pelet brülörü oluyor. Ayrıca bu seçim ile büyük avantajları da beraberinde getirmiş oluyorsunuz. 

 

Balıkesir Pelet

Küçük silindirik bir biçime getirilen ve diğer fosil yakıtlara nazaran daha az tehlikeli olan Balıkesir pelet doğal ürün ve atıklardan elde ediliyor. Yenilenebilir enerji kökenli bir yakıt olması ise yerli üretime sebep olarak, maliyetinin direkt olarak dövizden etkilenme olasılığını ortadan kaldırıyor. Fosil kaynaklı yakıt ithalatını azaltması sonucunda da ülke ekonomisine katkı sağlıyor. Bu özelliğiyle ekonomik olan peletlere ulaşım ise Balıkesir pelet satış noktası sayesinde kolaylaşıyor.

Geleneksel kütük sistemlerinin performanslarını aşan Balıkesir pelet sobası %80’den %90’a varan verimli bir ısınma deneyimi yaşatıyor. Ateşe müdahaleyi gerektirmemesi ile modern çözümler sunan bu sobalar, otomatik kullanımları ile sizlere esneklik kazandırarak geleceğin yakıtı olmayı amaçlıyor. Orman atıklarının tüketilmesi sonucunda orman yangını ve orman zararların oluşumunu azaltan peletlere en kolay geçişi ise Balıkesir pelet brülörü sağlıyor. Tüm kazan sistemleri için uygun olan bu brülörler kolayca monte edilebildiği gibi bağımsız olarak da çalışabiliyor. Yanma sonrasında az kül bırakması ise sobanın kazan bakımını ve ömrünü uzatarak sizlere kolaylıklar sağlıyor. 

 

Çankırı Pelet

Odun türünden elde edilip çeşitli işlemlere tabi tutularak ortaya çıkarılan Çankırı pelet enerji kaynaklarının azalmış olduğu günümüz dünyasında alternatif bir seçenek sunuyor. Yüksek derecelerdeki fırınlarda kurutularak, atıkların bünyesinde yer alan nemin ortadan kaldırılmasıyla elde edilen peletler, bu işlem sayesinde kalori artışının ortaya çıkmasıyla daha uzun ısınma imkanı sunuyor. Çankırı pelet satış noktası ise peletle ısınma seçeneğini tercih edenlerin erişim noktası haline geliyor.

Açık ve kapalı alanlar için uygun olan Çankırı pelet sobası elektrik ve jeneratör istemediği için kullanım açısından büyük bir kolaylık sağlıyor. İçerisinde plastik ya da kimyasal türevlerini bulundurmayan peletler, soba bacalarında kurum oluşturmayıp bacalarda tıkanma sorununu ortadan kaldırıyor. Konutlarda ısınma amaçlı kullanabildiği gibi enerji gereksinimi olan birçok sanayi dalında da kullanılan bu sobalar, yüksek enerji içeriği ve yüksek yanma hızıyla dikkat çekiyor. Çankırı pelet brülörü de ucuz ve kolay ısınma deneyimini yaşamanızı amaçlıyor. Kolay montaj olanağıyla sağlıklı ve temiz bir ortam yaratan bu brülörler, enerji çeşitliliği sağlayarak gelecek kuşaklara da temiz bir çevre bırakıyor.

Burdur Pelet

 

Yanmadan oluşan karbondioksit miktarı, biktilerin büyürken kullandıkları karbondioksit miktarına eşit olan Burdur pelet her çeşit kazanda yüksek verimle tam otomatik şekilde yakılabiliyor. Nemi alınarak yüksek basınçta sıkıştırıldığından ötürü kül oranı çok düşük seviyede olan peletler, sağladığı enerji itibariyle daha çok verim elde etmenizi sağlıyor. Tek dolumda yüksek keyifler yaşamınıza sebep olan bu peletlere ise Burdur pelet satış noktası yoluyla kolay ulaşım sağlıyorsunuz.

Kalorifer konforunu sizlere sunan ve kullanımda kolaylıklar sağlayan Burdur pelet sobası yumuşak bir ısı üretiyor. Diğer yakıtlara oranla 4 ile 10 kat daha yoğun bir yakıt olması ise yoğun bir depolama ile uygun ve ucuz nakliyeyi beraberinde getiriyor. Her mevsimde bulunabilen ve fiyatında bir değişim olmayan bu sobalara geçiş ise Burdur pelet brülörü sayesinde daha da kolaylaşıyor. Evler, apartmanlar veya daireler için oldukça kullanışlı oluşu ile bir numaralı ısınma yöntemi haline gelen bu sobaların dış kasası sıcak olmadığından dolayı pelet sobaları temas halinde yanmalara karşı da oldukça emniyetli bir duruş sergiliyor.

 

Bingöl Pelet

Mekanik işlemlerden geçirilen, endüstriyel ormanlardan üretilen ve kimyasal içeriğe sahip olmayan Bingöl Pelet geri dönüşüm sağlayan temiz bir yakıt olma özelliğiyle ön plana çıkıyor. Sürekli fiyat değişkenliği gösteren fosil kaynaklı yakıtların aksine sabit maliyetli bir ürün olarak ekonominize yardımcı olmayı amaçlıyor. Rafine bir biyokütle olan peletlere ise Bingöl pelet satış noktası sayesinde daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlayan Bingöl pelet sobası modern ve otomatik kullanımıyla odun sobasıyla arasına bir fark koyuyor. Yüksek verimli ve uzun ömürlü kazanlarıyla bütçenizin dostu olan bu sobalar, evin tamamına eşit ısı dağılımı sağlayarak bireysel ısıtma ürünleri arasında en verimli kullanımı size sunuyor. Peletle ısınmaya geçmenin planlandığı konutlar için ise en iyi çözümü Bingöl pelet brülörü sunuyor. Benzersiz elektrik ateşlemesi ile daha az güç gerektirip daha hızlı ateşleme yaparak bütün yıl boyunca hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor. Kararlı bir şekilde yanma sağlaması ve uygun şekilde ısı dağılımı sonucunda küçük emisyonlar ile yüksek verim sağlıyor. 

 

Bursa Pelet

Ormansal ve tarımsal atıkların işlenmeden, direkt olarak ısıtıcılarda kullanılmasının çevreye verdiği zararlara karşıt olarak Bursa pelet yenilenebilir ve sürdürülebilir bir enerji kaynağı olarak karşınıza çıkıyor. Kül oranının düşüklüğü açısından kömürün yerine tercih edilen peletler, ormansal atıklardan üretildiği için düşük maliyetli oluşuyla ekonominize katkıda bulunuyor. Hayatınıza konfor ve özgürlük getirmeyi amaçlayan bu peletlere erişim ise Bursa pelet satış noktası ile yapılıyor.

Depolama haznesinden yakıtı sürekli olarak yakma kabı alanına besleyen Bursa pelet sobası çok az veya hiç fiziksel ayar gerektirmeyen sabit bir alev üretiyor. Evini ısıtan alevi görmek ve alevin sıcaklığını üzerinde hissetmek isteyenler için tasarlanan bu sobalar, az miktarda çabayla üst seviye performans sergileme özelliğiyle ile ön plana çıkıyor. Gaz ve elektriğe rakip hale gelmiş olan pelet sobasına mevcut sisteminizi değiştirmeden sahip olmak istediğinizde ise Bursa pelet brülörü devreye giriyor. Elle yüklemeli sabit ızgaraların sistemin yanma veriminden daha yüksek bir verime sahip olan brülörler, fiyatları açısından da sizlere kolaylıklar sağlıyor. 

 

Çanakkale Pelet

Dünyamızın enerji kaynakları tükenmeye yüz tutmuşken, çevreyi korumayı amaçlayan ve doğal bir enerji kaynağı olan Çanakkale pelet bu soruna bir çözüm olarak karşınıza çıkıyor. Normal bir odunla kıyaslandığında daha fazla ısı veren peletler, iç mekanların ısıtılması konusunda son derece ideal bir fırsat oluşturuyor. Ekstra masraf ve çevre gideri çıkarmamasıyla öne çıkan peletlere ise Çanakkale pelet satış noktası vasıtasıyla ulaşabiliyorsunuz.

Ortamın ısısına göre kendini kontrol altında tutan Çanakkale pelet sobası bu özelliğiyle yakıt ekonomisi sağlıyor. Diğer sistemlerin karbondioksit salınımı yapması dolayısıyla, özellikle kış aylarında lodos ve poyraz ile meydana gelen karbonmonoksit zehirlenmelerini de ortadan kaldırıyor. Dış ülkelere bağlı olmayışı ise ülke ekonomisine katkı sağlayarak fiyatının sabit olmasına sebep oluyor. Her açıdan rahat bir kullanıma sahip olan pelet yakıtlarını evine taşımak isteyenler ise Çanakkale pelet brülörü kullanarak bu isteklerini gerçekleştiriyor. Isınma maliyetini düşüren ve kömür, floil ve benzeri kazanların, pelet sobasına dönüşmesini sağlayan bu brülörler, güvenli ve verimli olma özellikleriyle ön plana çıkıyor. 

 

Bitlis Pelet

Kolay yanma ve depolanma özellikleri olan Bitlis pelet politik ve finansal krizlerden etkilenmeyen bir fiyat yapısıyla kendini öne çıkarıyor. Pelet yakıtının %1 kül oranı, atık derdini ortadan kaldırarak rahat bir hayat sürmenizi sağlıyor. Elektronik donanımla güvenliği artırılan bu yakıt, atıklarınızdan kurtulmak için en temiz çözümü size sunuyor. Kömürden daha çevreci olan bu peletlere ise Bitlis pelet satış noktası vasıtasıyla erişim sağlayabiliyorsunuz.

Tatmin edici bir ısınma sunan Bitlis pelet sobası gaz sızıntısı riskini sıfıra indirerek güvenliği en üst seviyeye çıkarıyor. Her türlü mekanda kullanıma uygun oluşu ile geniş alanlarda maksimum ısınma sağlıyor. Bacalarında tıkanma yapmayışı ve yanma esnasında bacasından duman çıkarmayışı sonucunda havayı temiz bırakıyor ve sağlıklı bir ısınma olanağı sunuyor. Kaliteli yapısıyla, ömrünü ve performansını maksimum seviyeye çıkaran bu sobalar, konforlu bir sıcaklığa sahip olmanızı amaçlıyor. Elinizde bulunan ısıtma sistemini pelet sobasına dönüştürmek için Bitlis pelet brülörü en ucuz ve en pratik fırsatları sunuyor. Yüksek ısıya dayanıklı yapısı ile ısıtma sisteminin bir parçası olarak ya da bağımsız olarak çalışan bu brülörler, azami sıcaklığı elde etmenize yardımcı oluyor.

 

Bolu Pelet

Odun talaşı ve çöpe atılmış tahta gibi ticari değeri olmayan atıkların öğütülerek küçük boyutlara getirilmesi ile elde edilen Bolu pelet sayesinde kullanışlı yakıt elde edebiliyorsunuz. Nem oranının az oluşu ile diğer yakıtlara oranla kalorisi daha yüksek olan bu peletlerin ticari üretimi için, ağaç kesimi gerekmiyor dolayısıyla orman yangınlarına karşı da koruma sağlanıyor. Çevre dostu yakıta geçmek isteyenlerin ilk durağı ise kolay nakliye imkanları ile Bolu pelet satış noktası oluyor. 

Merkezi ısıtma ve daireniz için en güvenilir ve en konforlu ısınmayı sağlayan Bolu pelet sobası aynı zamanda sıcak su imkanı da sunuyor. Artan enerji fiyatlarının aksine bütçenize gereksiz yükleme yapmaktan kaçınan bu sobalar, sizin için mükemmel bir alternatif oluyor. Doğalgaz yakıtından bağımsız olma olanağı sunması ekonomik, verimli ve modern bir ısıtma sisteminden faydalanmanıza yol açıyor. Eşsiz fırsatlardan yararlanıp var olan sisteminizi değiştirmeniz ise Bolu pelet brülörü sayesinde daha kolay bir hale geliyor. Ateşlenmesinin otomatik oluşu ve tam yanma sağlaması ile sizlere daha verimli bir ısınma yolu sunuyor.

 

Batman Pelet

Hem nakliye hem de depolama açısından büyük kolaylıklar sağlayarak tedarik derdini ortadan kaldıran Batman pelet sıfır karbon yükü taşımasından ötürü tamamen çevreci bir duruş sergiliyor. Atıkların ortadan kaldırılması için en ideal yol olan bu peletler herhangi bir katkı maddesi içermedikleri için yakıldığı ortamı temiz bırakıyor. Kokusuz olmasının yanı sıra uygun fiyatlarıyla da dikkat çeken peletler, enerjide arz güvenliğini de sağlıyor. Pelete erişim kolaylığını sağlayan Batman pelet satış noktası uygun fiyatlarıyla da sizlere yardımcı olmayı amaçlıyor.

Doğal konveksiyon özelliğine sahip olmasıyla minimum düzeyde ses çıkaran Batman pelet sobası aynı zamanda diğer ısıtma sistemlerinin performanslarını da aşıyor. İstenilen ısıya göre yakıt yüklemesi yapan bu sobalar, otomatik yüklemeli ve ateşlemeli olma özellikleriyle ön plana çıkıyor. Kolay kuruluma ve kullanıma sahip olan pelet sobalar, ürettiği ısıyı çok geniş alanlara yayıyor. 24 saat kullanıma uygun olan bu sobalar aynı zamanda güvenli bir ısınma ortamı yaratıyor. Çalışma sırasında olumlu özellikler sergileyen Batman pelet brülörü pelet yakıtının eşsiz fırsatlarından yararlanmak isteyip de sobası olmayanlar için en ideal çözümü sunuyor. 

 

Bartın Pelet

Atık derdinden kurtulmanıza yardımcı olan Bartın pelet kolay yanma ve depolanma özellikleri ile de rahat bir ısınma deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Diğer yakıtlı sistemlerden daha çevreci olmasının yanı sıra üretim sürecinde geçirdiği işlemlerden ötürü daha uzun süreli yanarak düzenli tedarik derdine de çözüm niteliği taşıyor. Elektronik donanımlarla güvenilirliği artırılan bu peletlere ise Bartın pelet satış noktası sayesinde daha kolay erişim sağlanıyor.

Gün geçtikçe daha çok mekanda karşınıza çıkan Bartın pelet sobası çağa uyum sağlayarak modern bir ısınma deneyimi sunuyor. Temizlik ihtiyacı hissetmeyeceğiniz bu sobalar, kömüre kıyasla daha az kül oluşturuyor. Oransal yakma ve yakıt tüketme özelliğiyle bütçenizi zorlamayan pelet sobası, uzun ömürlü gövdesi ve yüksek verimliliğe sahip olmasıyla ucuz bir şekilde ısınma yaşatıyor. Elektrik kesintisinde dahi kazan dairesine müdahale istemeyen bu sobalar, otomatik kullanım sistemine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Var olan ısıtma sistemini değiştirmeden pelet yakıta geçecekler için en uygun yöntem olan Bartın pelet brülörü daha hızlı ateşleme özelliğiyle dikkat çekiyor.

 

Aksaray Pelet

Orman atıkları ve tarımsal atıkların geri dönüştürülmesi ile üretilen Aksaray pelet biyolojik tabanlı tek yakıt olarak kendini ön plana çıkarıyor. Ekonomik açıdan kolaylıklar sağlayan bu peletler, verimli bir yakıt olması sebebiyle de aynı miktarda olan ağaç odunundan daha uzun süre yanıyor. Bu özelliğiyle düzenli tedarik gerektirmeyen peletler, pratik ve bütçe dostu olması nedeniyle diğer yakıt türlerinden daha çok tercih ediliyor. Az para ödeyerek daha fazla sıcaklığa sahip olmak isteyenlerin yardımına koşan Aksaray pelet satış noktası ise uygun fiyatlarıyla yanınızda oluyor. 

İssiz ve zehirsiz bir yakıt tüketen Aksaray pelet sobası bu özelliğiyle kazan dairesinin toz ve duman tutmasını engelliyor. Temizlik açısından rahat bir kullanımı olmasının yanı sıra yakıtı tamamen yakarak enerji kaybının yaşanmasını da ortadan kaldırıyor. Yakıldığı ortamın sıcaklığını istediğiniz dereceye sabitleyebilme özellikleri ile israfı da engelleyen bu sobalar, sızıntı riskini sıfıra indirerek güvenliği en üst seviyeye taşıyor. Peletin normal sobada yakılması ekstra bir tasarruf sağlamadığı için pelet yakıta geçmek isteyenler Aksaray pelet brülörü kullanarak bu geçişi sağlıyor.  

 

Şırnak Pelet

Ticari üretimi için ağaç kesimi gerektirmeyen Şırnak pelet bu özelliğiyle orman yangınlarını da engelliyor. Kendi öz kaynaklarımızdan üretilen ve dövize bağlı olmayan maliyetiyle hem ülke ekonomisine hem de bütçenize katkı sağlayan bu peletler, katı yakıtlı ısıtma sistemleri arasında en temiz yanma sistemine sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Oduna oranla daha az depolama alanı gerektiren peletlere erişim ise Şırnak pelet satış noktası sayesinde daha da kolay bir hale geliyor.

Artan enerji fiyatlarından farklı olarak bütçenize gereksiz yükleme yapmaktan kaçınan Şırnak pelet sobası her türlü ortama uygun olmasıyla geniş alanlarda dahi maksimum seviyede bir ısınma sağlıyor. Kaliteli yapısıyla kullanım ömrünü uzatırken; bacalarında tıkanma yapmayışı ve bacasından duman çıkarmayışı ile yakıldığı ortamın havasını kirletmiyor. Çok yüksek sıcaklıklarda çalışarak atık ürün oluşumunu engelleyen bu sobalar, otomatik yakıt beslemeli özelliğiyle de konforlu bir ısınma deneyimi yaşamanızı amaçlıyor. Yüksek ısıya dayanıklı yapısıyla en yüksek sıcaklığı elde etmenize yardımcı olan Şırnak pelet brülörü ısıtma sisteminin bir parçası olarak kullanılabildiği gibi bağımsız olarak da çalışabiliyor. 

 

Van Pelet

Bitki kökenli bir yakıt olması sebebiyle sıfır karbon yükü taşıyan Van pelet yüksek enerji performansıyla uzun süreli ısı üretiyor. Bu özelliği sayesinde tedarik süresini uzatan bu pelet, rutubet ortamlarda üretilerek çok küçük boyutlara getirildiği için diğer yakıt türlerine oranla 2 kat daha fazla enerji üretimi yapıyor. Doğal olarak elde edilmesi sayesinde doğaya minimum derecede zarar veren ve bundan dolayı geleceğin yakıtı olma yolunda ilerleyen peletlere ulaşımı kolaylaştıran Van pelet satış noktası uygun fiyatlarıyla sizlere yardımcı olmayı amaçlıyor.

Doğalgaz gibi kontrollü yakılan ama doğalgazdan %25 oranında daha ekonomik olan peletler, Van pelet sobası sayesinde daha da verimli bir hale geliyor. Temiz enerji kullanımı sayesinde ısınma sonrasında temizlik istemeyen bu sobalar, aynı zamanda ateşe müdahaleyi de gerektirmiyor. Sizleri rahatsız etmeden sessiz bir şekilde çalışmalarının yanı sıra otomatik ateşleme sistemleri sebebiyle de konforlu bir yaşam sürmenizi sağlıyor. Her yönden üstünlükleri gözler önüne serilen pelet sobalarına geçişi kolaylaştıran Van pelet brülörü hemen her kazana uyum sağlayarak sizlere zorluk çıkarmıyor.

 

Uşak Pelet

Doğa dostu olmasının yanı sıra bütçe dostu da olan Uşak pelet atıkların ortadan kaldırılması için en doğal yöntemi karşınıza çıkarıyor. Çevre ve insan sağlığı açısından en temiz yakıt olarak kabul edilen bu peletler, kömür gibi zararlı karbon salınımı yapmadığından ötürü zehirlenme korkuları da yaşatmıyor. Çağa uyum sağlayarak pratik ve modern bir üretim ve kullanım süreci olan peletler, Uşak pelet satış noktası aracılığıyla sizlere ulaşıyor.

Kombi ve diğer katı-sıvı yakıtlı kazanlar ile aynı konforu yaşatan Uşak pelet sobası diğer yakıtlara nazaran birim olarak daha ekonomik oluşuyla ön plana çıkıyor. %80 ile %95 arasında verimlilik sağlayan bu sobalar, otomatik ve programlanabilir oluşları ile kullanımında zorluklar çıkarmıyor. Yüksek yanma verimi sayesinde yakıldığı ortamın her bir köşesini eşit derecede ısıtan bu sobalar, aynı zamanda bedava sıcak su elde etmenizi de sağlıyor. Kömür ve benzeri kazanların pelet sobasına dönüştürülmesine yardımcı olan Uşak pelet brülörü bu sistemlere kolayca monte edilebildiği gibi sistemden bağımsız olarak da çalışabiliyor. 

 

Yozgat Pelet

Uygun fiyatlı ve çevre dostu olma özellikleriyle Yozgat pelet yüksek kükürt oranına sahip olan ve karbondioksit emisyonuna neden olan fosil yakıtlardan farklı bir davranış sergiliyor. Diğer yakıt türlerinin ürettiği enerji miktarını daha ucuz olacak şekilde üreten bu peletler, %99 yanma oranı ile yüksek seviyede verimli ısınma sağlıyor. Yerli üretim malı olması sebebiyle ülke ekonomisine katkıda bulunan pelet, bu özellikleri dolayısıyla fosil kaynaklı yakıt ithalatını da azaltıyor. Isıtma sistemleri arasından en ideali olan peletlere ise en kolay ulaşım imkanını Yozgat pelet satış noktası sağlıyor.

Otomatik kullanımları nedeniyle zamandan tasarruf etmenizi sağlayan Yozgat pelet sobası elektrik ve jeneratör istemediği için de paradan tasarruf etmenizi sağlıyor. Isınma sonrasında oluşan kül miktarının çok az bir seviyede oluşuyla temizlik ihtiyacı hissetmenizi ortadan kaldıran bu sobalar, uzun süreler boyunca sabit ve yumuşak bir ısı üretebiliyor. Alttan ateşleme ve yüksek derecelerde alev üretmesiyle rakiplerinin önüne geçen Yozgat pelet brülörü pelet yakıta geçişi kolaylaştırarak çevre dostu yakıt kullanımını artırıyor.

 

Ardahan Pelet

Rafine bir biokütle olması sebebiyle nakliye ve depolama açısından zorluk çıkarmayan Ardahan pelet diğer ısıtma sistemlerinin yakıtlarına kıyasla daha az tehlikeli olmasıyla ön plana çıkıyor. Bacalarda tıkanma yapmayan ve kurum bağlamayan bu pelet, orman ve tarım atığından elde edildiği için çevre dostu bir duruş sergiliyor. Oduna kıyasla daha düşük nem oranına sahip olması ise daha uzun süre yanmasına neden oluyor. Ardahan pelet satış noktası sayesinde daha kolay erişim imkanı kazanan bu peletler, sadece hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Her türlü boyuttaki mekanda ısınma ihtiyacınızı karşılayan Ardahan pelet sobası elektrik ve jeneratör gerektirmediğinden dolayı faturalarınızı kabartmayarak ekonomik olduklarını kanıtlıyor. Zehirli gaz salınımı yapmayan bir yakıt tüketen bu sobalar, kazan dairesinin toz ve duman tutmasını engelleyerek sağlıklı bir ortamda ısınma şansı da sunuyor. Yüksek enerji içeriği ve yüksek yanma hızı olan pelet sobalarına Ardahan pelet brülörü sayesinde geçiş sağlanıyor. Alttan ateşlemeli sistemiyle rahat bir kullanıma sahip olan bu brülörler, var olan ısıtma sistemine monte edilebildiği gibi bağımsız olarak da çalışabiliyor. 

 

Zonguldak Pelet

Diğer fosil yakıtlara nazaran daha az tehlikeli olan Zonguldak pelet küçük silindirik bir biçime getirilerek üretiliyor. Yer kaplamayan özelliği dolayısıyla depolama sıkıntısını ortadan kaldıran bu peletler, aynı zamanda kolay nakliye olanağı da sunuyor. Kolay ve uzun süreli ısınma deneyimi yaşatan peletler, pratik ve bütçe dostu olmalarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Zonguldak pelet satış noktası sayesinde daha çok tüketiciye ulaşabilen peletler, hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlıyor.

Yüksek kalori değeri sayesinde diğer yakıtlara oranla daha yüksek bir verim elde etmenizi sağlayan Zonguldak pelet sobası temiz enerji kullanımıyla %1 oranında kül üretiyor. Programlanabilme özelliğinin yanı sıra düzenli tedarik gerektirmeyen bu sobaların tek amacı ise rahat bir ısınma deneyimi yaşamanızı sağlamak. Elektrik kesintisi yaşanması durumunda bile kazan dairesine müdahale gerektirmeyen pelet sobası, otomatik ateşleme sistemiyle de konfor sağlayan bir soba olduğunu ispatlıyor. Gün geçtikçe kullanım oranı artan pelet yakıta en kolay geçişi sağlayan Zonguldak pelet brülörü hem bağımsız olarak hem de mevcut ısıtma sisteminin bir parçası olarak çalışabiliyor.

 

Yalova Pelet

Geri dönüşüm özelliğine sahip olan Yalova pelet yanma süresi ve sağladığı enerji açısından aynı miktar oduna eşit olmasına karşın daha uygun fiyatlı oluşuyla ön plana çıkıyor. Her mevsimde ulaşılabilir olmalarından ötürü fiyatında herhangi bir değişim olmayan bu peletler, kömür gibi zararlı gaz salınımı yapmadığı için çevre ve insan sağlığı açısından kabul edilebilir hale geliyor. Hem çevrenizi hem de sizi düşünen bu pelet yakıta Yalova pelet satış noktası sayesinde kolay erişim sağlanıyor.

Otomatik yakıt haznesi sayesinde daha ekonomik bir ısınma yaşatan Yalova pelet sobası bacasından duman çıkarmayışı ile göze çarpıyor. Evinizin havasını kirletmeyen bu sobalar, kurulumları açısından da sizlere kolaylık sağlıyor. Yakıldığı ortamın her bir noktasını eşit derecede ısıtan pelet sobası, düzenli tedarik gerektirmediği için ekonominize katkıda bulunuyor. Hayatınıza konforu getirmeyi amaçlayan bu sobalara geçmek isteyenler ise Yalova pelet brülörü satın alıyor. Küçük emisyonlar ile yüksek verimler elde etmenizi sağlayan bu brülörler, mevcut ısıtma sisteminize monte edilebildiği gibi bağımsız olarak da çalışabiliyor.

 

İçerik Görselleri


Çam Pelet Fiyatları  - alopelet.com

Bu içerik 826 defa incelendi.
Yayın Tarihi : 20 Nisan 2023 Perşembe, 19:44
Editör alopelet.com

Etiketler :    Çam Pelet Fiyatları   Pelet Ton Fiyatı   Pelet Fiyatları   Pelet Sobası   Pelet Brlorü   

  DİĞER İÇERİKLERE GÖZ ATIN

Elektriksiz pelet sobası

Elektriksiz pelet sobası

Manuel pelet sobası
22 Eylül 2023 Cuma, 22:23

Okuyun...


Çam pelet fiyatları

Çam pelet fiyatları

İllere göre çam pelet fiyatları değişiklik göstermektedir. Çam pelet fiyatları nı genellikle nakliye maliyetleri artırmaktadır.
20 Nisan 2023 Perşembe, 19:44

Okuyun...


Yerli pelet makinesi firmaları

Yerli pelet makinesi firmaları

Atlas pelet makinaları
18 Nisan 2023 Salı, 18:02

Okuyun...