Bursa Yakıt Pelet Bayileri

Bursa bölgesinde faaliyetlerini yürüten Yakıt Pelet Bayileri aşağıda listelenmiştir.

Bursa çam Pelet Bayileri,Bursa Pelet Fabrikaları - alopelet.com

Bursa çam Pelet satış bayi mizde ve ilçe lerinde size hizmet veren Bursa satış noktamız ile iletişime geçmek için web sayfamızı ziyaret edin.

Bursa çam Pelet Bayileri,Bursa Pelet Fabrikaları - alopelet.com Bursa - 30 Kasım -0001 Pazartesi

Bursa Pelet

Ormansal ve tarımsal atıkların işlenmeden, direkt olarak ısıtıcılarda kullanılmasının çevreye verdiği zararlara karşıt olarak Bursa pelet yenilenebilir ve sürdürülebilir bir enerji kaynağı olarak karşınıza çıkıyor. Kül oranının düşüklüğü açısından kömürün yerine tercih edilen peletler, ormansal atıklardan üretildiği için düşük maliyetli oluşuyla ekonominize katkıda bulunuyor. Hayatınıza konfor ve özgürlük getirmeyi amaçlayan bu peletlere erişim ise Bursa pelet satış noktası ile yapılıyor.

Depolama haznesinden yakıtı sürekli olarak yakma kabı alanına besleyen Bursa pelet sobası çok az veya hiç fiziksel ayar gerektirmeyen sabit bir alev üretiyor. Evini ısıtan alevi görmek ve alevin sıcaklığını üzerinde hissetmek isteyenler için tasarlanan bu sobalar, az miktarda çabayla üst seviye performans sergileme özelliğiyle ile ön plana çıkıyor. Gaz ve elektriğe rakip hale gelmiş olan pelet sobasına mevcut sisteminizi değiştirmeden sahip olmak istediğinizde ise Bursa pelet brülörü devreye giriyor. Elle yüklemeli sabit ızgaraların sistemin yanma veriminden daha yüksek bir verime sahip olan brülörler, fiyatları açısından da sizlere kolaylıklar sağlıyor.


Bayi İletişim Numarası : +905421452525

Paylaşım Butonları
Etiketler :   

  Bursa ilinde bulunan diğer Yakıt Pelet Bayileri

Bursa çam pelet bayileri,Bursa pelet fabrikaları

Bursa çam pelet bayileri,Bursa pelet fabrikaları

ayrıntılar..